نمایندگی پرندیان کد 26020 شنبه تا ۵ شنبه 9:00 - 18:00 تماس: 88064383

انواع بیمه نامه

حمل و نقل

درمان گروهی

عمر و پس انداز

۰۱۳ - Life CoverCreated with Sketch.

عمر و حوادث

جامع مهر آسیا

بیمه درمان گروهی

در کنار بهره مندی از روزهای خوش زندگی، پیش بینی راه کارهای رفع مشکلات روزهای تلخ و ناخوشایند، لازمه یک زندگی شایسته است. هیچ کس قادر به پیش بینی وضعیت سلامت خود و یا نزدیکان خود در آینده نیست، اما می توان برای تامین هزینه ها و جبوگیری از بروز مشکلات اقتصادی که هزینه های سرسام آور درمان بیماری، مسبب آن می باشد، با راه کارهای مناسب مثل بیمه درمان لین تشویش را رفع نمود. بیمه درمان شاخه ای از بیمه های اشخاص می باشد و در حال حاضر به صورت گروهی و تکمیلی (مازاد بر پوشش سازمان های بیمه گر پایه نظیر تامین اجتماعی، خدمات درمانی و بیمه های مشابه) عرضه میشود.

در این نوع بیمه نامه، پرداخت هزینه های بیمارستانی و جراحی ناشی از بیماری و حوادث احتمالی و سایر پوشش های اضافی درمانی طبق شرایط بیمه نامه تعهد می شود. بیمه شدگان شامل کارکنان شاغل در سازمان ها، شرکت ها و افارد تحت تکفل آنها شامل همسر، فرزندان و والدین می باشد که با معرفی بیمه گذار تحت پوشش قرار گرفته و می توانند از مزایای این بیمه نامه استفاده نمایند.

موارد تحت پوشش این بیمه نامه

  • تامین هزینه اعمال جراحی و بستری در بیمارستان و مراکز جراحی محدود در اثر حادثه یا بیماری، آنژیوگرافی قلب، انواع سنگ شکن، دیسک ستون فقرات، هزینه های شیمی درمانی، رادیوتراپی و گامانایف.
  • تامین هزینه اعمال جراحی قلب، مغز و اعصاب (به استثناء دیسک ستون فقرات)، پیوندها (فقط شامل ریه، کبد، کلیه و مغز استخوان).
  • تامین هزینه های زیسمان طبیعی و سزارین.
  • تامین هزینه انتقال بیمار با آمبولانس در داخل و خارج شهر؛ به شرط بستری در بیمارستان.
  • تامین هزینه های رفع عیوب انکساری چشم برای اطلاح موارد نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم.
  • تامین هزینه های پاراکلینیکی شامل انواع اسکن، سونوگرافی، ام آر آی، انواع آندوسکوپی، اکوکاردیوگرافی، ماموگرافی، دانسیومتری، تست ورزش، نوار(اعم از قلب، مغز، عضله، عصب، مثانه)، آنژیوگرافی چشم، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، هولتر مانیتورینگ قلب، انواع گرافی، فیزیوپراپی.
  • تامین هزینه جراحی های مجاز سرپایی مانند شکستگی ها، گچ گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لپیوم، تخلیه کیست، لیزر درمانی و بیوپسی.
  • ارائه پوشش های اضافی دیگر (نظیر پوشش هزینه های دندانپزشکی، عینک، سمعک، ویزیت و دارو) وفق شرایط و در صورت موافقت بیمه گر.

 

 نحوه ارائه خدمات به بیمه شدگان

 بیمه شدگان در انتخاب هر یک از بیمارستان ها و مراکز درمانی در سراسر کشور آزاد هستند. لیکن بیمه آسیا به منظور ارائه خدمات شایسته و کاهش هزینه های درمانی بیمه شدگان، با بیش از ۱۰۰۰ مرکز درمانی، اعم از بیمارستانی، تشخیصی درمانی پاراکلینیکی، جراحی محدود و … معتبر در سراسر کشور قرارداد همکاری منعقد نموده است. لازم به ذکر است هزینه های بیمارستانی بیمه شدگانی که به علت فقذان امکانات لازم و با تایید بیمه گر، خارج از کشور عزیمت می نماید، ضوابط بیمه نامه قابل پرداخت می باشد.

بیمه شدگان به دو روش می توانند از مزایای این بیمه نامه استفاده نمایند:

۱)استفاده از خدمات مراکز درمانی و بیمارستان های طرف قرارداد بیمه آسیا

بیمه شده ضمن مراجعه به هر یک از شعب شرکت بیمه آسیا در تهران و شهرستان ها و یا واحدهای صدور منتخب، با ارائه مدارک مربوطه نسبت به دریافت نعرفی نامه و ارائه آن به مرکز درمانی مورد نظر اقدام می نماید.

۲) استفاده از خدمات مراکز درمانی و بیمارستان های غیر طرف قرارداد بیمه آسیا

در این صورت بیمه شده س از پرداخت هزینه ها و تسویه حساب با مرکز درمانی مورد نظر و تحویل اصل مدارک به بیمه گر اول، رونوشت برابر اصل مدارک را به همراه چک دریافت شده از بیمه گر اول را به بیمه آسای ارائه نموده، بیمه آسیا ما به    تفاوت هزینه ها را بر اساس تعرفن مراکز درمانی هم درجه ی طرف قرارداد و نیز با در نظر گرفتن تعهدات بیمه نامه به بیمه شده پرداخت می نماید.

 

 درمان کارت بیمه آسیا

در موقع اورژانس یا روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری، بیمه شدگان می توانند با در دست داشتن درمان کارت بیمه آسیا، به مراکز درمانی طرف قرارداد مراجعه نموده و از خدمات این مراکز مطابق با شرایط قرارداد استفاده و در اولین ساعات وقا اداری روز بعد جهت دریافت معرفی نامه به شعب بیمه آسیا مراجعه نمایند.

تماس با ما

تهران، یوسف آباد، میدان فرهنگ، خیابان ۳۳، پلاک ۸، طبقه دوم، واحد چهار

۸۸۰۶۳۱۳۴ (۰۲۱)
۸۸۰۶۴۳۸۳ (۰۲۱)
۸۸۶۱۴۳۳۰-۱ (۰۲۱)

۸۸۰۶۴۹۰۱ (۰۲۱)

۰۹۱۹۹۱۸۹۳۹۱

sales[@]baasia.ir

عضویت در خبرنامه
با ثبت ایمیل خود از تازه های دنیای بیمه با خبر شوید.
بستن منو