نمایندگی پرندیان کد 26020 شنبه تا ۵ شنبه 9:00 - 18:00 تماس: 88064383

انواع بیمه نامه

حمل و نقل

درمان گروهی

عمر و پس انداز

۰۱۳ - Life CoverCreated with Sketch.

عمر و حوادث

جامع مهر آسیا

بیمه عمر و حوادث

حادثه خبر نمی کند، این جمله را بارها شنیده ایم، اما در واقع چقدر آنرا باور داریم؟! آیا گمان می بریم حادثه در کمین را بارها همسایه ما است و ما همواره در حاشیه امنیت قرار داریم؟! سالیانه ده ها هزار نفر دز کشور، جان خود را در اثر حوادث گوناگون از دست داده وو یا دچار نقص عضو و از کار افتادگی می شوند. هر یک از ما به کرات از رسانه های مختلف، در جریان اخبار ناخوشایند مربوط به این اتفاق ها، از جمله حوادث شغلی، حوادث رانندگی، آتش سوزی، غرق شدگی، مسمومیت، برق گرفتگی، سقوط از ارتفاع، فعالیت های ورزشی و … قرار گرفته و یا از نزدیک شاهد آن بوده ایم. در کنار این موضوع، آمار مرگ و میر مربوط به افرادی که بر اثر بروز ناگهانی انواع و اقسام بیماری ها و سایر اختلالات جسمانی، به یکباره جان خود را از دست مس دهند نیز، قابل ملاحظه است.

این رویدادهای غیر قابل پیش بینی در زندگی افراد، علاوه بر تاثیرات منفی روح و روانی، وضعیت اقتصادی حال و آینده خانواده ایشان را نیز به طور جدی  تحت الشعاع قرار داده و در صورتی که خسارت دیده خود سرپرست خانواده باشد، پیامدهای منفی موضوع را حادتر خواهد کرد.لذا انسان های دور اندیش نیم نگاهی به سوی آینده داشته و آمادگی لازم جهت رویارویی با اتفاقات غیر منتظره را در خود به وجود می آورند و در این خصوص چاره اندیشی می کنند.

بیمه آسیا در این راستا و در جهت ایجاد آرامش و امنیت خاطر در جامعه چاره این دغدغه و نگرانی را با تامین انواع بیمه عمر و حوادث اندیشیده است. برخی از این مزایای در نظر گرفته شده در این پوشش های بیمه ای، شامل موارد ذیل می باشد:

 • حق بیمه نازل به طوری که هر شخص با هر توان مالی قادر به خرید آن می باشد.
 • پوشش ۲۴ ساعته در هر نقطه از دنیا
 • معافیت مالیاتی خسارت
 • تعیین استفاده کنندگان و در صد سهم هر یک از سرمایه بیمه، توسط شخص بیمه شده.

بیمه حوادث

حادثه موضوع این بیمه عبارتست از هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده بروز کرده و منجر به جرح، نقص عضو، از کار افتادگی دائم جزئی و کلی و یا فوت بیمه شده گردد. حف بیمه این قرارداد با توجه به نوع فعالیت شغلی بیمه شده (گان) تعیین میگردد. علاوه بر خطرات شغلی خطراتی از قبیل خفگی، غرق شدن، مسمومیت، برق گرفتگی، حوادث رانندگی، سوختگیریا، سقوط از بلندی و صدمات ناشی از تاثیر اسید، امراض هاری، کزاز، سیاه زخم، دفاع مشروع بیمه شده و افدام به نجات اشخاص و اموال از خطر نیز دارای پوشش بیمه ای می باشند. این پوشش بیمه ای بصورت کوتاه مدت کمتر از یکسال)، یکساله و بلند مدت و برای کلیهه گروه های سنی از یکسال تمام به بالا قابل ارائه می باشد. در صورت اخذ بیمه نامه حوادث می توان علاوه بر پوشش های فوت و نقص عضو کلی و جزئی) به علت حادثه پوشش های تبعی زیر را نیز ضمیمه قرارداد نمود:

پوشش حوادث خانواده

افراد خانواده بیمه شده اصلی شامل همسر و هر یک از فرزندان نیز می توانند تحت پوشش بیمه حوادث قرار گیرند.

پوشش هزینه های پزشکی ناشی از حادثه

با اخذ این پوشش از جانب بیمه شده، شرکت بیمه آسیا متعهد به پرداخت هزینه های پزشکی ناشی از حادثه بیمه شده خواهد بود.

پوشش غرامت روزانه

عبارت است از مبلغی که در ایام از کار افتادگی موقت بیمه شده (استراحت پزشکی)، به علت تحقق خطر موضوع بیمه، به صورت روزانه به وی پرداخت میشود.

پوشش خطرات اضافی

علاوه بر خطرات عمومی که به آنها اشاره شد، افرادی که در معرض حوادث خاص از قبیل سوانح ورزشی، هدایت موتورسیکلت، شورش، اعتصاب، و بلوا و … قرار دارند با اخذ پوشش فوق تحت پوشش خطرات اضافی نیز قرار میگیرند.

 

 بیمه های عمر

الف) بیمه عمر زمانی ساده

شرکت بیمه آسیا متعهد می گردد تا در صورت تحقق خطر موضوع بیمه، که همانا فوت بیمه شده به هر علت (اعم از بیماری و یا حادثه) می باشد، سرمایه قرارداد را در وجه استفاده کنندگان پرداخت نماید. این پوشش بیمه ای به صورت یک ساله و یا بلند مدت قابل ارائه می باشد.

ب) بیمه عمر زمانی مانده بدهکار

آیا تاکنون از بانک یا هر موسسه اعتباری دیگر وام دریافت نموده اید؟  

آیا به این موضوع فکر کرده اید که در صورت فوت، خانواده شما چگونه قادر به پرداخت باقیمانده اقساط وام خواهند بود؟

افرادی که از موسسات اعتباری و یا بانک ها وام دریافت می کنند، چنانچه در طول مدت باز پرداخت وام به هر علت فوت نمایند، پرداخت اقساط وام از سوی بازماندگان بسیار مشکل و در مواقعی غیر ممکن خواخد بود. لذا وام گیرنده می تواند با خرید بیمه نامه عمر مانده بدهکار، این دغدغه و نگرانی را مرتفع سازد. در این نوع بیمه هرگاه وام گیرنده (بیمه شده) در طول مدت بازپرداخت وام فوت نماید شرکت بیمه آسیا متعهد میگردد مابقی بدهی ایشان را از تاریخ فوت تا پایان مدت وام، یکجا در وجه موسسه وام دهنده پرداخت نماید. بانک ها، موسسات اعتباری و کارفرمایان نیز، که برای خرید ساختمان، اتومبیل و … به مشتریان و کارکنان خویش وام پرداخت می نمایند می توانند وام گیرندگان خود را با بیمه عمر مانده بدهکار گروهی و یا انفرادی تا مبلغ وام دریافتی به نفع خود بیمه نمایند که در صورت فوت وام گیرنده، مانده وام توسط شرکت بیمه آسیا پرداخت خواهد شد.

 

 نحوه ارائه بیمه های عمر و حوادث

الف) بصورت انفرادی

در این روش هر یک از متقاضیان می توانند با مراجعه به شعب و نمایندگی های شرکت بیمه آسیا (سهامی عام) در سراسر کشور، نسبت به خرید این پوشش بیمه ای اقدام نمایند.

انواع بیمه های عمر و حوادث انفرادی به شرح ذیل می باشد:

 • بیمه نامه حوادث انفرادی عادی
 • بیمه نامه حوادث انفرادی گردشگری
 • بیمه نامه حوادث انفرادیمنضم به اتومبیل
 • بیمه نامه حوادث انفرادی دفترچه ای زائران عازم به عتبات عالیات
 • بیمه نامه حوادث انفرادی دفترچه ای طرح جامع مشاغل (جم)

 

الف) بصورت گروهی

در این روش کارکنان تمامی نهادهای دولتی و خصوصی، سازمان ها، شرکت ها، دانشگاه ها و مراکز آموزشی، کارخانجات، بیمارستان هاو … از طریق کارفرمایان خویش از پوشش های بیمه ای بهره مند میگردند.

کارفرمایان با اخذ این قبیل بیمه نامه ها از پرداخت هرگونه کمک و مساعد مالی به کارکنان خویش بی نیازند، چرا که یک طرح مک هزینه و قابل قبول، برای کمک به افراد حادثه دیده و یا بازماندگان وی استفاده می نمایند. در بیمه های گروهی، حق بیمه متعلق به هر شخص با توجه به جنبه گروهی قرارداد، مشمول تخفیف های ویژه خواهد شد.ضمنا سرمایه قراردادهای گروهی (تعهد بیمه گر) می تواند به صورت ثابت و یا ضریبی از حقوق و مزایای ماهیانه بیمه شدگان (کارکنان) در نظر گرفته شود. هم اینک شرکت بیمه آسیا در قالب پوشش بیمه های حوادث گروهی، انواع بیمه نامه هی زیل را با پوشش خزرات اصلی شامل فوت، نقص عضو دائم، جزئی و کلی و هزینه های پزشکی ناشی از حادثه با در نظر گرفتن تخفیف های ویژه ای ارائه می نماید:

 • بیمه حوادث گروهی دانش آموزان و دانشجویان
 • بیمه حوادث گروهی تورهای مسافرتی (ساحتی زیارتی)
 • بیمه حوادث گروهی مهدهای کودک
 • بیمه حوادث گروهی صاحبان حساب هاب بانکی
 • بیمه حوادث گروهی ایام ماموریت کارکنان
 • بیمه حوادث گروهی ورزشکاران
 • و سایر انواع پوشش های مورد نیاز حوادث به صورت گروهی

 

پرداخت خسارت

ایفای تعهد ما در بیمه های عمر و حوادث، با بهره گیری از شبکه گسترده در سراسر کشور در کوتاهترین زمان ممکن، انجام می پذیرد. تامین اقتصادی خانواده هایی که با فوت و یا  نقص عضو و از کار افتادگی عزیزاشان (بیمه شدگان) دچار مشکل میگردند، ما را بر آن داشته که پرداخت غرامت را در اولین فرصت، وظیفه شرعی و سازمانی خویش قلمداد نموده و پاسخ دوراندشی بیمه شدگان را به نحو مطلوب جبران نماییم.

شرکت بیمه آسیا برای کلیه هموطنان عزیز، در پناه ایزد منان، آرزوی صحت و سلامتی نموده و امیدوار است با بهره گیری از تجربه بیم قرن سابقه فعالیت های بیمه ای و به عنوان مبتکر طراحهای نوین صنعت بیمه کشور، تامین کننده آرامش، امنیت و آسایش خاطر شما باشد. انشاا…

تماس با ما

تهران، یوسف آباد، میدان فرهنگ، خیابان ۳۳، پلاک ۸، طبقه دوم، واحد چهار

۸۸۰۶۳۱۳۴ (۰۲۱)
۸۸۰۶۴۳۸۳ (۰۲۱)
۸۸۶۱۴۳۳۰-۱ (۰۲۱)

۸۸۰۶۴۹۰۱ (۰۲۱)

۰۹۱۹۹۱۸۹۳۹۱

sales[@]baasia.ir

عضویت در خبرنامه
با ثبت ایمیل خود از تازه های دنیای بیمه با خبر شوید.
بستن منو